De coöperatie in beeld: Syren van Mijn Leestipper aan het woord

Bibliotheken
27/02/25

Achter elke dienst of product die Cultuurconnect aanbiedt aan de bibliotheken, schuilt een productgroep. Zo ook achter Mijn Leestipper. Leden van een productgroep denken na over de uitgaven, wijzigingsverzoeken en optimalisaties. Daarnaast proberen ze de diensten zo goed mogelijk op de noden van de bibliotheken af te stemmen. Maar wat drijft hen nog? En vooral: waar willen ze de komende tijd verder op in zetten? We laten Syren van bib Willebroek graag aan het woord.

Een korte introductie

Syren: “Ik ben Syren Korthouwer en werk in de bib van Willebroek. Tijdens het werk verdiepte ik me in wat je met Mijn Leestipper allemaal kon doen. Waarvoor je het kunt gebruiken, etc. Daarnaast paste ik het zelf toe op mijn gelezen boeken. Ik vond dat er nog wel wat verbeterpuntjes waren. Toen er gevraagd werd naar mensen uit het werkveld voor de productgroep stelde ik mezelf dan ook kandidaat. Ik denk dat ik intussen zo’n twee jaar lid ben van de productgroep van Mijn Leestipper."

"Zelf gebruik ik Mijn Leestipper om het nieuwe aanbod te ontdekken in de bibliotheken waar ik lid ben. Het krijgen van suggesties die aansluiten bij boeken die ik reeds las en van boeken die passen bij een thema dat mij aanspreekt, is echt een meerwaarde."

Zelf gebruik ik Mijn Leestipper om het nieuwe aanbod te ontdekken in de bibliotheken waar ik lid ben. Het krijgen van suggesties die aansluiten bij boeken die ik reeds las en van boeken die passen bij een thema dat mij aanspreekt, is echt een meerwaarde.
Syren, bib Willebroek

Engagement langs beide kanten

Syren: “We komen 2 tot 3 keer per jaar samen om de thema’s te kiezen en de vorderingen te overlopen. We zijn allemaal zeer geëngageerd om van Mijn Leestipper een succes te maken. We durven kritisch te zijn en de pijnpunten van Mijn Leestipper bloot te leggen. En het zodoende ook te verbeteren. Ik zou graag willen dat er nog meer mensen Mijn Leestipper gaan gebruiken. Dat alle productiefouten die we besproken hebben eruit zijn en we een volwaardig product aanbieden waar mensen van op aan kunnen. Dat alle bibliotheekgebruikers Mijn Leestipper gebruiken voor het vinden van nieuwe titels."

We zijn allemaal zeer geëngageerd om van Mijn Leestipper een succes te maken. We durven kritisch te zijn en de pijnpunten van Mijn Leestipper bloot te leggen. En het zodoende ook te verbeteren.
Syren, bib Willebroek

Bied je als bib Mijn Leestipper nog niet aan? Teken dan snel in.

Deel dit artikel:

Gerelateerde nieuwsberichten

  • 26/02/25
    bibliotheken, cultuurconnect in visual voorgesteld met gebouwen en logo en een visual voor Bibster
    Bibliotheken
    Beleven & inspireren

    De coöperatie in beeld: Alma en Kimberly van Bibster aan het woord

    De productgroep van Bibster: wat drijft hen? En vooral: waar willen ze de komende tijd verder op in zetten? We laten Alma van bib Kontich en Kimberly van bib Zulte graag aan het woord.

Gerelateerde diensten

  • Bibliotheken
    Inspireren

    Bieblo

    Dit intuïtieve spel geeft kinderen tussen 8 en 11 leesinspiratie op maat
  • Bibliotheken
    Inspireren

    Mijn Leestipper

    Volwassen leners ontvangen gepersonaliseerde leestips uit je fictiecollectie.
  • Bibliotheken
    Podiumhuizen
    Inspireren

    [Jouw stad] Leest

    Digitaal platform voor de leescommunity in jouw stad of regio.